Kde mi půjčí 10000 Kč?

Půjčka do 10000 Kč přijde vhod zejména posledních pár dnů před výplatou. Může se totiž vyskytnout nepříjemná událost, která vyžaduje operativní řešení, a vy najednou zjistíte, že vaše bankovní konto je prázdné a peněženka vysypaná. Pokud navíc nemáte žádné dávno uložené úspory (jejichž vytváření je v dnešní době téměř nemožné), problém je na světě. A právě v takové situaci vám může přijít vhod půjčka do 10000 Kč. Kde vám ale tuto finanční pomoc poskytnou?

Odpovědí může být banka

Pokud jste jako první zamířili do banky, připravte se na to, že zde projdete poměrně detailním výslechem, který můžeme směle přirovnat k výslechu policejnímu. Bankovního úředníka bude jistojistě zajímat, jaký je váš příjem, zda máte stabilní práci nebo jestli vaše jméno nezdobí tolik obávaný registr dlužníků. Nutno podotknout, že téměř každá druhá žádost o půjčku končí jejím zamítnutím. Co dělat v takovém případě?

Může vás zajímat ...  Vybíráme si nebankovní půjčku krok za krokem

Odpovědí může být nebankovní půjčka

Nebankovní instituce jsou ke svým klientům mnohonásobně vstřícnější a svým způsobem ochotnější. Nabízí specifické produkty, které často přizpůsobí potřebám klientům. Půjčky menšího rozsahu nabízejí právě nebankovní společnosti. Jejich sjednání je velmi jednoduché, buďto můžete navštívit přímo pobočku dané společnosti, nebo stačí zaslat e-mail, SMS zprávu nebo vyplnit online formulář. Také pravděpodobnost schválení žádosti o půjčku je u nebankovních společnostní mnohonásobně vyšší.