Krátkodobá půjčka Ferratum

K těm nejznámějším nebankovním společnostem na českém trhu patří bezpochyby Ferratum, které se zaměřuje na poskytování krátkodobých, tzv. finských, půjček před výplatou. Protože žijeme ve 21. století, je celkem nepodstatné, kde hledat pobočku společnosti, půjčku samozřejmě lze kompletně vyřídit online, což můžete učinit ze svého domácího počítače, aniž byste se museli zvednout z křesla.

Podmínky půjčky

Ferratum půjčka se poskytuje ve výši 500 až 10 000 korun na dobu 7 až 45 dní. To vše bez dokládání příjmů, zástavy i ručitele. Půjčujete-li si poprvé, je výše vaší půjčky omezena stropem 2 000 korun, poté, když půjčku řádně splatíte, si můžete půjčit více. Poplatek, který za půjčení peněz uhradíte, je vám znám okamžitě, vygeneruje se automaticky již v online žádosti. Podmínky jsou tedy naprosto jasné a není zapotřebí se obávat skrytých poplatků a nečekaného navyšování částky.

Poskytnutí půjčky

Schválení žádosti o půjčku probíhá okamžitě a již do několika minut víte, zda právě té vaší bylo vyhověno. Pokud jste požádali o výplatu peněz bezhotovostním převodem na účet, můžete je tam mít již do druhého dne, na poštovní poukázku si počkáte o den déle. V případě první půjčky jsou peníze poskytovány vždy složenkou. V současné době však Ferratum nabízí první půjčku pro nové klienty do 2 000 Kč zcela zdarma, bez poplatku.

Může vás zajímat ...  Jak si chytře půjčit a nespadnout do dluhové pasti?

Prodloužení půjčky

Dojde-li k situaci, kdy nemůžete svou půjčku uhradit včas, lze samozřejmě zažádat o její prodloužení. O prodloužení lze žádat celkem třikrát, vždy po 30 dnech, čímž si lze její splatnost prodloužit celkově až o 90 dnů. Podmínkou je, že do 48 hodin uhradíte poplatek za prodloužení půjčky. Ten se však, jako bohužel často u podobných půjček, rovná svou výší pokutě, kterou uhradíte, jestliže nezaplatíte včas. Jediné, co tak prodloužením půjčky získáte, je kredit platícího klienta, který komunikuje. Neušetříte ani korunu.