Nízké půjčky od bankovních společností

Jestliže jste se dostali do náhlé finanční tísně a příčí se vám požádat o pomoc rodinu a přátele, nebo nemáte, koho byste požádali, nezbývá vám, než se obrátit na banku nebo nebankovní společnost, která se zabývá půjčováním peněz. Záhy v takovém případě zjistíte, že půjčit si jen pár tisíc bývá obtížnější než sehnat výrazně vyšší částky, a to zejména u renomovaných bank, kterým se zřejmě tyto nízké úvěry nevyplácejí, přesto jich pár najdete.

ČSOB – Půjčka na cokoliv

ČSOB klade důraz na odbornou péči o zákazníky, a proto jim vychází vstříc i v případě zájmu o nižší půjčku. Její Půjčka na cokoliv je poskytována již od 20 000 korun, bez nutnosti ručení, s úrokem 8,9%. Poplatek za poskytnutí půjčky je 1% z celkové částky, minimálně však 500 korun, výši splátky si určujete sami a poplatek za vedení je 59 Kč/měsíčně.

Sberbank CZ

Tato banka nabízí tzv. Fér půjčku od 20 000 korun. Její vyřízení je rychlé, bez zbytečné administrativní zátěže a dokládání účelu. Poplatek za poskytnutí, vedení a ni případné předčasné splacení se neplatí. Úrok je od 11,9%.

Může vás zajímat ...  Jak získáte 10 000 Kč snadno a rychle?

Komerční banka Půjčka

Komerční banka, která je součástí mezinárodní skupina Société Générale a patří mezi přední bankovní instituce se širokou nabídkou služeb, vám poskytne půjčku až od 30 000 korun, a to s úročením 13,01%. Poplatek za poskytnutí půjčky činí 0,8% z hodnoty úvěru, minimálně však 500 korun. Poplatek za vedení je 80 Kč/měs., mimořádné splátky jsou bez poplatků.

mBank Půjčka

jedna z virtuálních bank – mBank – vychází zákazníkům vstříc nabídkou půjčky už od 10 000 korun. Za poskytnutí ani vedení se neplatí žádný poplatek, úrok je 8,9%, mimořádné splátky nejsou zpoplatněny, vyřízení je rychlé a jednoduché, probíhá přes internet, a peníze máte okamžitě k dispozici. Schválení půjčky proběhne v řádu minut. Doba splatnosti začíná na 12 měsících.