Money Now – dohoda vždy možná

Money New nabízí nebankovní online půjčky s dobou splatnosti až 30 dní. Půjčky jsou neúčelové a rychlé. Žádost o půjčku můžete podat z pohodlí domova online a do 24 hodin můžete mít peníze na účtu. Společnost Money New půjčuje od 1 500 Kč do 10 000 Kč, a to na 15 – 30 dnů.

Nemůžete zaplatit?

Dostali jste se do potíží a nemůžete uhradit domluvenou splátku? Obáváte se problémů? Pokud budete dělat „mrtvého brouka“, pak oprávněně. Při prodlevě se splácením vám bude po 7 dnech naúčtován poplatek ve výši 300 Kč a po 25 dnech 600 Kč, v případě, že je dlužná částka nižší než 2 000 Kč. Pokud bude dlužná částka vyšší než 2 000 Kč, bude vám po 25 dnech prodlení splátky naúčtován poplatek 840 Kč. V případě nesplácení společnost Money New nahlásí tuto skutečnost vedoucím Registru dlužníků. Proto je nejvhodnější si své splátky hlídat a  tím předejít zbytečným komplikacím a zvýšeným nákladům. Při případných finančních potížích je nejlepší pokusit se dohodnout na řešení vzniklé situace s poskytovatelem půjčky. Problémům můžete včasnou domluvou snadno předejít.

Může vás zajímat ...  Jak vybírat nebankovní půjčku? Pár rad a tipů pro vás

Možnost prodloužení splátek

V případě, že by došlo k tomu, že nebudete schopni splatit půjčku v dohodnutém termínu, je možno třikrát za sebou prodloužit dobu její splatnosti. Požádat musíte ovšem nejpozději v den dohodnuté splatnosti. Za prodloužení splatnosti půjčky je účtován poplatek, který odpovídá zvolené době splatnosti a výši půjčky. Například u půjčky 1 500 Kč na 30 dní je poplatek za prodloužení 450 Kč. Prodlužování je přitom možno snadno dohodnout telefonicky.