Coins Euro Currency Cash Cent  - fotoblend / Pixabay

Konsolidace půjček a dluhů i bez registrů

Každým rokem u nás roste počet klientů, kteří si půjčují peníze nejen od jedné firmy, ale využívají více subjektů, ať už jde o bankovní instituce anebo nebankovní společnosti.

Díky tomu, že dnes existují kromě klasických spotřebitelských úvěrů také menší SMS nebankovní půjčky bez registrů, je získání více půjček snadné a nemusíte už všude dokládat množství formalit.

To však často vede k tomu, že si půjčky berou i lidé, kteří mají se splácením pohledávek problémy a tahle situace se navíc ještě v posledních týdnech stupňuje, kvůli vánočnímu zadlužení.

Právě teď v lednu je tak to nejhorší období, kdy se lidé setkávají s následky svého zadlužení a musí platit jednu nebo několik splátek ze svých závazků.

Ne vždy jsou ale schopni splácet vše a mohou se dostat do potíží

Taková situace se dá ale vyřešit a dluh si můžou zadlužení klienti rozdělit na delší období a dokonce je možné si měsíční splátky o něco snížit. Jak toho dosáhnout?

Řešením problémů s více úvěry je tzv. konsolidace dluhů. Jde o službu, kterou u nás nabízí jak banky, tak nebankovní společnosti a její funkcí je sjednotit vaše dluhy do jednoho a natáhnout dobu splácení na takovou dobu, abyste byli schopní pravidelně a bez problémů po celou dobu splácení svoje závazky platit.

Proč sjednotit své dluhy?

Výhody konsolidace půjček a úvěrů poslední dobou objevuje stále více klientů, kteří se zadlužili u více než jednoho poskytovatele. Důvodů, proč si nechat půjčky sjednotit a využít právě konsolidace je několik.

  • Snížení měsíční splátky – největší výhodou při refinancování dluhů je to, že vám poskytovatel této služby nastaví měsíční splátky tak, abyste byly schopni dluh splácet. Měsíční splátky lze samozřejmě nastavit i vyšší, pokud chcete svůj dluh splatit rychle, ovšem tohle se stává jen výjimečně.
  • Prodloužení splatnosti – díky tomu, že měsíčně splácíte o něco méně, se splácení dluhu rozloží na delší časové období. Splácení vašich závazků tak můžete rozložit bez problémů na několik let a nemusíte se tak zatěžovat v krátkém intervalu, když jste na tom s penězi špatně.
  • Jedna měsíční splátka – díky sjednocení půjček do jedné se sjednotí i vaše měsíční splátky. Nemusíte si tak hlídat termíny splatnosti a stačí vám vyřídit jednu platbu měsíčně, ušetříte si tak čas i bankovní poplatky.
Může vás zajímat ...  Jaká úskalí může přinést půjčka 10000 Kč?

U koho si vybrat nejvýhodnější konsolidaci půjček?

Pokud chcete svoje dluhy sjednotit bezpečně a výhodně, pak vám doporučujeme vyzkoušet bankovní služby. Zde rozhodně nehrozí žádné riziko podvodu a také zde mají většinou výhodné úrokové sazby.

Money Banknote Cash Bill Macro - Dusan_Cvetanovic / Pixabay
Konsolidace půjček a dluhů i bez registrů

V bankách mají ovšem problémy ti, kteří se v minulosti problematicky zadlužili a mají například zápis v registrech dlužníků anebo jsou bez příjmů. Banky mají totiž přísné schvalovací procesy a takovým zákazníkům konsolidaci půjček neschválí.

Šance je však i v nebankovním sektoru. Zde funguje dokonce jedna specializovaná úvěrová společnost, která vám nabízí refinancování dluhů i bez náhledu do registrů.

Jde o firmu Acema Credit Czech, která má mírnější podmínky pro schvalování půjček či konsolidací a půjčit si zde tak mohou i problémoví klienti.

Konsolidace půjček od Acema Credit vám umožní sjednotit vaše půjčky a dluhy až do výše 5 000 000 korun a splatnost si můžete prodloužit až na 20 let.

Při žádání o sjednocení dluhů není potřeba dokládat váš příjem, nenahlíží se do registrů dlužníků a celou kalkulaci vám sppčítají předběžně zdarma.