Essox – specialista na výhodné úvěry

Společnost Essox patří k těm, které mají v českém finančním prostředí dlouhou historii. Sama úvěrová společnost funguje už téměř deset let a její předchůdkyně, jejichž spojením vznikla, se u nás objevily již počátkem devadesátých let minulého století. Sám o sobě tento fakt svědčí o tom, že jde o důvěryhodného a seriózního partnera, který se vyzná ve své práci.

Proč si půjčit u Essox s.r.o.?

Jedním z nejoblíbenějších produktů společnosti je Essox půjčka na cokoliv. Takto získané peníze můžete užít dle libosti, jde o úvěr neúčelový. Essox nabízí velice rozumnou úrokovou sazbu, už od 12,47% ročně – RPSN od 15,4%, přičemž za vyřízení půjčky samozřejmě nic neplatíte. Půjčka je poskytována bez ručitele, vše můžete vyřídit online z domova pomocí formuláře volně dostupného na internetových stránkách společnosti a pokud ve finále nebudete spokojeni, Essox vám nabízí více než férovou možnost půjčku do měsíce od uzavření smlouvy bez sankcí zrušit.

Může vás zajímat ...  NetCredit - Rychlá půjčka na váš účet

Parametry nabízeného produktu

Essox zájemcům o hotovostní půjčku nabízí možnost čerpání finančních prostředků v rozmezí 10 000 až 150 000 korun, a to vše bez nutnosti uvést spolužadatele, ručitele či poskytnout zástavu. Nabízená úroková sazba se přitom může úspěšně srovnávat s nabídkou řady renomovaných bankovních společností a navíc Essox dává svým klientům možnost, aby si sami  zvolili délku splácení, a to v rozmezí 12 až 84 měsíců. Požádat o peníze si u společnosti Essox můžete pokud jste občanem České republiky, je vám mezi 18 a 65 lety a máte stálý příjem, ať už mzdu, rentu nebo důchod.