Essox – specialista na výhodné úvěry

Společnost Essox patří k těm, které mají v českém finančním prostředí dlouhou historii. Sama úvěrová společnost funguje už téměř deset let a její předchůdkyně, jejichž spojením vznikla, se u nás objevily již počátkem devadesátých let minulého století. Sám o sobě tento fakt svědčí o tom, že jde o důvěryhodného a seriózního partnera, který se vyzná ve své práci.

Proč si půjčit u Essox s.r.o.?

Jedním z nejoblíbenějších produktů společnosti je Essox půjčka na cokoliv. Takto získané peníze můžete užít dle libosti, jde o úvěr neúčelový. Essox nabízí velice rozumnou úrokovou sazbu, už od 12,47% ročně – RPSN od 15,4%, přičemž za vyřízení půjčky samozřejmě nic neplatíte. Půjčka je poskytována bez ručitele, vše můžete vyřídit online z domova pomocí formuláře volně dostupného na internetových stránkách společnosti a pokud ve finále nebudete spokojeni, Essox vám nabízí více než férovou možnost půjčku do měsíce od uzavření smlouvy bez sankcí zrušit.

Může vás zajímat ...  Jaká úskalí může přinést půjčka 10000 Kč?

Parametry nabízeného produktu

Essox zájemcům o hotovostní půjčku nabízí možnost čerpání finančních prostředků v rozmezí 10 000 až 150 000 korun, a to vše bez nutnosti uvést spolužadatele, ručitele či poskytnout zástavu. Nabízená úroková sazba se přitom může úspěšně srovnávat s nabídkou řady renomovaných bankovních společností a navíc Essox dává svým klientům možnost, aby si sami  zvolili délku splácení, a to v rozmezí 12 až 84 měsíců. Požádat o peníze si u společnosti Essox můžete pokud jste občanem České republiky, je vám mezi 18 a 65 lety a máte stálý příjem, ať už mzdu, rentu nebo důchod.