Proč vám umožní MONETA Money bank internet banka přihlásit se na účet?

Jste u GE Money a chcete svůj účet spravovat jednoduše? Pokud ano, je samozřejmě jasné, že nejlepší cestou je využívat internetové bankovnictví. To zvládne klasickou správu vašeho účtu, jako je třeba zadávání platebních transakcí, stejně jako je to třeba sledování vaší finanční historie, nebo aktuálních plateb. Jsou ale i další důvody, proč Gemoney internet banka přihlásit se na účet přímo doporučuje. Pojďme si je společně projít.

Funkce spojené se správou firemních produktů

Internetové bankovnictví není určeno jenom pro běžné osoby, ale je určeno také pro firemní klientelu. Ta samozřejmě ocení řadu služeb, které jim jsou šité přímo na míru. Jednou z možností je například využití exportu do účetního systému. To výrazně urychlí hlavně párování jednotlivých plateb, které na váš účet přijdou. Ideální je to například v situacích, kdy provozujete vlastní internetový obchod.

Tím ale služby a výhody spojené s podnikáním rozhodně nekončí. Druhým pozitivem je to, že vám Internet banka umožní spolupráci více uživatelů. Jeden člověk ve firmě tak může připravit platby k odeslání, zatímco druhý je zkontroluje a reálně potvrdí. I to je pozitivum, které je dobré hlavně u velkých firem, kde účet nespravuje pouze jediná účetní.

Proč umožní Gemoney internet banka přihlásit se fyzickým osobám?

Třeba proto, že mezi jedno pozitivum s ohledem na funkčnost patří i možnost sledovat své příjmy a výdaje v rámci dokonalých přehledů. Ty nabídne funkce, která nese název GE Money Manager. Díky němu nesledujete jenom realizované transakce, ale můžete vše okolo peněz také do budoucna plánovat. A že se jedná o funkci rozhodně užitečnou a zajímavou, to potvrzuje i samotná banka v tiskové zprávě: „GE Money Manager je souborem několika užitečných nástrojů, které Vám umožní sledovat své příjmy a výdaje roztříděné podle kategorií nebo si posvítit na své budoucí úspory. Všechny informace se navíc zobrazí v přehledných grafech a tabulkách.“

Může vás zajímat ...  Jaké novinky přináší nový FIO banka internetbanking?

Zapomeňte na tištěné výpisy

Velkou předností internet bankingu jsou i funkce spojené s vaším výpisem. Zatímco u tištěného nějakou dobu trvá, než vám dojde, u toho elektronického máte informace o vašem účtu hned. Vše si samozřejmě jednoduše zobrazíte online, s možností stažení do počítače, nebo vytištění. Samozřejmostí je, že k dispozici nemáte jenom výpis aktuální, ale lze jednoduše najít i ty historické.

Jednoduché a funkční

To vše jsou samozřejmě důvody, proč danou možnost využívat. A to nejenom v rámci svých počítačů, ale třeba i mobilních telefonů, nebo tabletů. Pro ně je připravena speciálně upravená verze. A i tu musíme stoprocentně doporučit, jelikož stejně jako ta klasická nabídne hlavně četné výhody, které ocení běžný občan, i firemní klient. Patří mezi ně:

  • Jednoduchost
  • Intuitivní ovládání
  • Prvotřídní zabezpečení vašeho účtu
  • Řad dalších nadstandardních funkcí