Jak získáte 10 000 Kč snadno a rychle?

Půjčky často nejsou vůbec rychlou záležitostí. Musíte totiž doložit spoustu dokumentů, účel, příjem, zajištění a spoustu a spoustu dalšího. Jenže když potřebujete peníze skutečně hodně rychle, nemůžete si dovolit ztrácet čas právě na těchto drobnostech. Proto jsme se za vás poohlédli a vybrali dva ekonomické subjekty, kde můžete mít peníze už do několika minut!

Do pěti minut třeba i v bance

Ovšem začneme zde trochu netradičně, a to informací, že půjčky můžete získat velice rychle i u některých českých bank. Například taková Česká spořitelna poskytuje finanční výpomoc už do pěti minut a získat takto můžete až několik set tisíc korun. Jenže to se nám v tomto případě vůbec nehodí, protože my se zde chceme zaměřit na malé, krátkodobé, ale taktéž velice rychlé půjčky.

Půjčit si můžete od zaplo.cz

Ty získáte například u soukromé společnosti zaplo.cz, která vám nabízí až 12 500 korun. Avšak napoprvé si u ní můžete půjčit maximálně 7 500 Kč, což ovšem mnohdy může bohatě stačit na zaplacení nejdůležitějších faktur a výdajů. První půjčku máte navíc naprosto zdarma, takže nepřeplatíte ani korunu navíc. Následně musíte půjčené peníze vrátit do vámi stanovené lhůty, která může mít od sedmi do třiceti dnů. Avšak v případě platební neschopnosti můžete tuto dobu prodloužit o sedm, čtrnáct nebo i o dalších třicet dnů, a to za jistý poplatek. Napodruhé si už samozřejmě můžete u zaplo.cz půjčit více, a to klidně i výše deklarovaných 12 500 Kč. Podmínky pro sjednání a následné splacení jsou však naprosto totožné.

Může vás zajímat ...  Až 20 000 bez potíží

Dále si můžete půjčit i u společnosti Ferratum

Jako druhý subjekt, který vám velice rychle půjčí, a to klidně i do několika minut, je soukromá společnost Ferratum. Ta poskytuje částky od 500 Kč do 10 000 Kč, takže si sami můžete vybrat, kolik zrovna potřebujete. Doba splácení je u této společnosti naprosto totožná s předchozí vybranou firmou. Jediný rozdíl je v tom, že první půjčku nedostanete zdarma, pouze půjčku na 1 000 Kč, 2 000 Kč nebo 3 000 Kč budete mít bez následných poplatků nebo úroků. Ovšem v obou případech námi vybraných společností můžete mít peníze k dispozici už do pěti minut od schválení žádosti, což nejčastěji bývá také do několika minut.