Komu se hodí Servis24 přihlášení na účet?

Přihlásit se u České spořitelny k našemu internetovému bankovnictví je rychlé a jednoduché. A to proto, že daný přístup k online službě si jednoduše aktivujeme třeba už při sjednávání některých produktů, které jsou nabízeny. Důležité je také říci, že Servis24 přihlášení na účet umožní hned dvěma způsoby. A to těmito:

  • Přihlášení pomocí jména a hesla
  • Přihlášení pomocí certifikátu na čipové kartě

Ať už zvolíme jakoukoliv možnost, po správné autorizaci se dostaneme na úvodní stránku. A ta se nám může hodit především ve chvíli, kdy chceme účet spravovat. Pojďme se tedy podívat na to, komu se daná možnost hodí.

Servis24 přihlášení na účet je ideální pro provádění příkazů

V první řadě se platforma internetového bankovnictví hodí každému, kdo má zájem zadávat příkazy. A to pohodlně, prostřednictvím počítače, stejně jako prostřednictvím notebooku. Více o této možnosti již píše samotná banka: „Své přání vyřídíte bez ohledu na pracovní dobu pobočky. Stačí vám jen počítač připojený k internetu. Z jakéhokoli místa obsluhujete své účty přes stránky SERVIS 24 na www.servis24.cz.“

Máte několik půjček a chcete je sloučit do jedné? Právě pro vás je to konsolidace půjček – sloučení finančních úvěrů. Můžete tak ušetřit nemalé částky.

Důležité je ale vědět také to, že můžeme realizovat nejenom platby, které odesíláme na bankovní účty v naší zemi. Můžeme totiž snadno realizovat třeba i mezinárodní příkazy. A to nejenom ty jednorázové, tak i ty trvalé. Tedy bankovnictví využijeme kdykoliv budeme chtít posílat naše peníze.

Ideální i pro získání přehledů

Servis24 přihlášení na účet se hodí také těm, kteří chtějí mí o svém bankovním účtu dokonalý přehled, a to o všem, co se na něm děje. Pokud budeme i v tomto směru konkrétní, nesmíme samozřejmě zapomínat na to, že to nejsou jenom elektronické výpisy, nebo historie transakcí. Pro lepší přehlednost pro nás banka připravila také grafy. Na nich tak snadno vidíme, kolik peněz na náš účet přišlo, stejně jako kolik jich zmizelo. A to ať už se jednalo o trvalé platby třeba za nájem a energie, nebo naše nákupy v potravinách, nebo také na internetu.

Může vás zajímat ...  Proč vám umožní MONETA Money bank internet banka přihlásit se na účet?

I pro toho, kdo chce dobíjet kredit

Prostřednictvím své platformy ale banka nabídne i další zajímavou věc, a to je možnost dobíjení kreditu. Ať už máte jakékoliv operátora, můžete si snadno dobít kredit na vaši SIM kartu. Dané peníze jsou připsány okamžitě a jsou při tom také odečteny přímo z vašeho konta. Je to efektivní, rychlé a je to samozřejmě i pohodlné. A díky celkové jednoduchosti to zvládne každý.

Zapomínat ale nesmíme ani na další velmi důležitou věc, kterou je samozřejmě i to, že se služba Servis24 přihlášení na účet hodí i pro toho, kdo chce získat informace o dalších produktech, které tato banka nabídne. Tedy pro toho, kdo chce dané produkty také jednoduchým způsobem získat a sjednat. A to prostřednictvím aplikace, která se v rámci dané služby nazývá jednoduše, a to jako eshop.