Kredito24 vám půjčí až 15 000 Kč do 15 minut!

Získat 10 000 Kč od banky je v dnešní době ještě stále poměrně složité. Banky totiž ve většině případů půjčují minimálně 20 000 Kč, a tak, když chcete nižší částku, musíte navštívit soukromou společnost. Jednou takovou společností, která poskytuje velice rychlé a krátkodobé půjčky, je i Kredito24, u které si můžete vybrat částku od 1 000 Kč až po 15 000 Kč.

Jak se půjčuje u Kredito24?

Nejdříve musíte navštívit internetové stránky této soukromé společnosti. Zde se rychle rozhlédněte a následně si vyberte částku, kterou aktuálně potřebujete například k vyrovnání dluhů či k velkému nákupu. Řekněme, že vám postačí 10 000 Kč. Ty si můžete půjčit na jeden den až na třicet dnů, podle toho, za jak dlouho jste schopni půjčené penízky vrátit. Nejste-li si jisti, zda například do 15 dnů budete mít opět tyto penízky k dispozici, rovnou si půjčte na 30 dnů a budete tak mít jistotu, že peníze bez větších problémů vrátíte.

Výběr půjčky u Kredito24 je velice jednoduchý

Jakmile budete mít částku, tedy 10 000 Kč, a dobu splácení, tedy 30 dnů, vybranou, můžete přejít k potvrzení vašeho rozhodnutí. Ještě před tím se však podívejte na informace, které se nacházejí pod posuvníkem s částkami a s dobami splatnosti. Zde najdete výpočet, kolik vlastně budete muset společnosti Kredito24 nakonec vrátit. Výše úvěru je v našem případě 10 000 Kč, poplatky jsou ve výši 3 000 Kč a budete-li mít štěstí, můžete ještě narazit na slevu, která vám právě tuto půjčku může zlevnit až o 450 Kč. Nakonec tedy budete muset zaplatit částku 13 000 Kč, respektive 12 550 Kč se slevou. Na to nezapomínejte, protože právě tato částka je směrodatná. Až teď tedy můžete svoji volbu potvrdit a tak se dostat k online formuláři, který velice snadno a rychle vyplníte a odešlete.

Může vás zajímat ...  Jak získáte 10 000 Kč snadno a rychle?

Penízky máte do několika minut k dispozici

Ve chvíli, kdy žádost odešlete, rozhýbete i obrovský koloběh činností. Prakticky ve stejném okamžiku totiž začnou pracovníci Kredito24 hodnotit vaši žádost. Do několika minut tak obdržíte vyrozumění, zda byla vaše žádost schválena, nebo zamítnuta. Pokud obdržíte pozitivní odezvu, můžete už do 15 minut očekávat penízky na účtu.