mmpůjčka. cz – kompletně přes internet

Potřebujete malou půjčku před výplatou? A máte zato, že nikomu není nic po tom, na co chcete peníze použít? Využijete-li služeb portálu mmpůjčka.cz, nikdo se vás na to ptát nebude. Získat půjčku zde můžete velice jednoduše, pouze na základě vyplnění online formuláře.

Povinné údaje

Přestože je půjčka ve výši 1 500 až 12 000 korun poskytována bez nahlížení do registrů a dokládání výše příjmů, poskytovatele údaje o vaší osobě i příjmech zajímají. Důvěřuje vám však, že údaje ve formuláři vyplníte pravdivě a nedostanete se tak později do problémů se splácením. Uvedete zde nejen své jméno a příjmení, ale také kontaktní údaje jako je číslo mobilního telefonu a email, dále pak číslo občanského průkazu a zdroj a výši svých příjmů. U posledních dvou údajů budete vybírat z možností nabízených poskytovatelem, v podstatě se jedná o rozlišení, zda pracujete ve státní správě, máte smlouvu na dobu určitou nebo neurčitou. Výše příjmů se pak označuje orientačně ve zhruba desetitisícových pásmech.

Může vás zajímat ...  Nebankovní půjčka 100000 Kč

Získání půjčky

Jste-li občan České republiky ve věku 20 – 75 let a s vlastním bankovním účtem, peníze mohou být vaše, a to na dobu jednoho až třiceti dnů. Po vyplnění online formuláře stačí jen vyčkat kontaktu obchodního zástupce nebo se řídit pokyny, které obdržíte emailem, a kde se dozvíte, jak si obratem zřídit uživatelský účet, přes který lze o půjčku závazně požádat. Schválení půjčky probíhá online a trvá maximálně 5 minut, není potřeba ručitel a peníze můžete mít na svém účtu ještě dnes. Velmi jednoduché – nezdá se vám?