mmpůjčka. cz – kompletně přes internet

Potřebujete malou půjčku před výplatou? A máte zato, že nikomu není nic po tom, na co chcete peníze použít? Využijete-li služeb portálu mmpůjčka.cz, nikdo se vás na to ptát nebude. Získat půjčku zde můžete velice jednoduše, pouze na základě vyplnění online formuláře.

Povinné údaje

Přestože je půjčka ve výši 1 500 až 12 000 korun poskytována bez nahlížení do registrů a dokládání výše příjmů, poskytovatele údaje o vaší osobě i příjmech zajímají. Důvěřuje vám však, že údaje ve formuláři vyplníte pravdivě a nedostanete se tak později do problémů se splácením. Uvedete zde nejen své jméno a příjmení, ale také kontaktní údaje jako je číslo mobilního telefonu a email, dále pak číslo občanského průkazu a zdroj a výši svých příjmů. U posledních dvou údajů budete vybírat z možností nabízených poskytovatelem, v podstatě se jedná o rozlišení, zda pracujete ve státní správě, máte smlouvu na dobu určitou nebo neurčitou. Výše příjmů se pak označuje orientačně ve zhruba desetitisícových pásmech.

Získání půjčky

Jste-li občan České republiky ve věku 20 – 75 let a s vlastním bankovním účtem, peníze mohou být vaše, a to na dobu jednoho až třiceti dnů. Po vyplnění online formuláře stačí jen vyčkat kontaktu obchodního zástupce nebo se řídit pokyny, které obdržíte emailem, a kde se dozvíte, jak si obratem zřídit uživatelský účet, přes který lze o půjčku závazně požádat. Schválení půjčky probíhá online a trvá maximálně 5 minut, není potřeba ručitel a peníze můžete mít na svém účtu ještě dnes. Velmi jednoduché – nezdá se vám?