U mBank už od 10 000!

Slyšeli jste, že u banky se žádostí o půjčku nižší než 20 nebo 30 000 neuspějete? Omyl! mBank nabízí svou mPůjčku už ve výši od 10 000 korun. Kdo a za jakých podmínek si může půjčit?

Podmínky schválení půjčky

mPůjčka je půjčka neúčelová, o kterou může požádat kdokoliv, kdo splňuje podmínku plnoletosti a způsobilosti k právním úkonům. Musí mít trvalé bydlitě a kontaktní adresu na území ČR, cizinci pak platné povolení k pobytu. Pro kladné vyřízení je zapotřebí prokázat trvalý zdroj příjmů, a to buď potvrzením o výši příjmů od vašeho zaměstnavatele nebo aktuálním daňovým přiznáním, jste-li OSVČ. Rovněž je vhodné doložit doklady o výši pobíraných sociálních dávek, případně důchodů, příjmy z pronájmů… Půjčka vám nebude schválena, máte-li u mBank jakoukoliv jinou pohledávku po splatnosti nebo jste v prodlení se splátkou u jiné banky či máte negativní záznam v registru dlužníků.

Parametry půjčky

Půjčka se poskytuje ve výši 10 – 500 000 korun, přičemž při částkách nad 100 000 korun je požadován souhlas druhého z manželů. Sjednáte-li si k půjčce některé z nabízených pojištění schopnosti splácet, dosáhnete na úrokovou sazbu 9,9%. Půjčku lze sjednat kompletně online, její schválení probíhá v řádu minut a peněžní prostředky budete mít ihned po schválení k dispozici na svém mKontu. Vedení úvěrového účtu, mimořádné splátky i předčasné splacení půjčky jsou zdarma.

Může vás zajímat ...  Jak získáte 10 000 Kč snadno a rychle?

Splácení

Splatnost půjčky se sjednává na 12 – 84 měsíců, klient si sám volí termín splátky. V tomto termínu bude nadále splátka automaticky inkasována z jeho mKonta. V případě ztráty zaměstnání nebo nemoci trvající déle než 1 měsíc lze, nejste-li v prodlení se splátkami,  v průběhu splácení jednou zažádat o odklad pravidelných měsíčních splátek, jehož délka může být až 6 měsíců. Po tuto dobu hradí klient jen úroky z úvěru.