Řádně splácet se vyplácí!

Vezmete si půjčku, podepíšete smlouvu, všechno se jeví být v pořádku. Může se však stát cokoliv, ne, že bychom vám to přáli, ale nastat může i chvíle, kdy na splátku prostě nemáte. Co dál? Čekat, až přijdete k penězům, nebývá právě ideálním řešením.

Dlužíte nám splátku!

Ve smlouvě o půjčce většinou narazíte jen na řadu nic neříkajících čísel, obchodní zástupce společnosti či paní za přepážkou v bance vychválí produkt až do nebe, reklama hovoří o samých pozitivech. Teprve když se dostanete do problémů, začne vás věřitel bombardovat zprávami, ze kterých se dozvídáte, na kolik vás v globále může půjčka pár tisícikorun přijít, pokud nedodržíte doslova a do písmene smluvní podmínky. A bývá to drastické.

U řady nebankovních společností lze přitom požádat o prodloužení splatnosti vaší půjčky. Přestože poplatek za toto prodloužení bývá v podstatě roven pokutě z prodlení, vyplatí se to už jen proto, že si ušetříte opakované telefonáty, sms a případně i návštěvy věřitele u vás doma. Se zajímavou nabídkou pro některé své klienty pak přišla na trh Česká spořitelna. Jedná se o tzv. variabilní splátku, jejíž výši si podle svých momentálních finančních možností můžete sami měnit až o 50%.

Může vás zajímat ...  Půjčka 10000 Kč online ihned

Splácím přesně jako hodinky

Po řadě let, kdy poskytovatelé půjček svým nespolehlivým klientům jen stále dokola vyhrožovali sankcemi, pokutami a vymahači, konečně přichází řada z nich na trh i s pozitivní motivací. Klienti, kteří splácejí řádně, budou odměněni. „V případě řádného splácení vám vrátíme až 20%…, vracíme úroky…, vrátíme až pět splátek…“ Také vám to zní jako rajská hudba? Bonusy mohou být i vaše – stačí splácet na den přesně.