Půjčka od Help Financial

Nebankovní společnost Help Finance zajišťuje půjčky pro mnoho žadatelů. Od ostatních podobných produktů na trhu se odlišuje především tím, že nepožaduje půjčené peníze do 30 dnů zpátky. Tento systém většinu lidí přivede do obtížně řešitelné situace, kdy nejsou schopni půjčené peníze splatit a neustále se jim dluh navyšuje o další a další poplatky. Dlužníci jsou pak nuceni si znovu půjčit a tím se dostávají do dluhové pasti.

Splácení u Help Financial

U půjčky 10 000 korun si můžete splátky rozvrhnout až na 30 týdnů. Při sjednávání půjčky vás navštíví obchodní zástupce a poradí při sjednávání půjčky a vysvětlí osobně pravidla společnosti. Splácíte postupně a tím se stávají splátky únosné. Obchodní zástupce společnosti navštěvuje své klienty přímo u nich doma, v dohodnutých časech a splátky dává klient přímo jemu. Pokud by se klient přece jen dostal do situace, že nemá na dohodnutou splátku peníze, může kontaktovat svého obchodního zástupce a dohodnout se například na dočasném snížení splátek.

Může vás zajímat ...  Proč právě nebankovní půjčku

Co potřebujete k vyřízení půjčky?

O půjčku si může žádat každý občan s trvalým pobytem na území České republiky, který je starší 20 let. Společnost Help Financial nevyžaduje potvrzení o výši příjmů, ale je potřeba, aby žadatel měl jakýkoliv pravidelný příjem. Žádat mohou zaměstnanci, živnostníci, důchodci, ale například i ženy na mateřské dovolené. Společnost rovněž nezkoumá registr dlužníků a dává šanci na půjčku i těm, kteří se v minulosti třeba dostali do finančních potíží. Před příchodem obchodního zástupce si připravte dva doklady totožnosti.