Půjčka 10 000 od společnosti Schválíme.cz

Nebankovní společnost Schválíme.cz nabízí rychlou, neúčelovou půjčku ve výši 10 000 korun vhodnou téměř pro každého. Tato půjčka je vhodná před výplatou nebo v případě, že máte mimořádné výdaje a nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by vám právě mohl pomoci.

Jak získat půjčku

Žádost o půjčku se podává prostřednictvím online formuláře na webových stránkách společnosti. Pro získání půjčky musíte být zletilá osoba ve věku minimálně 20 let a mít trvalý pobyt na území České republiky. Tato půjčka je také určena pouze žadatelům, kteří mají trvalý měsíční příjem. Nezáleží přitom na tom, zda jste zaměstnanec, živnostník, důchodce či žena na mateřské dovolené. U společnosti Schválíme.cz mají šanci téměř všichni žadatelé, kteří splňují podmínky, získat prostředky, které právě nutně potřebují.

Doklady

Ke kladnému vyřízení půjčky budete potřebovat dva doklady totožnosti. Například občanský průkaz a cestovní pas nebo řidičský průkaz či rodný list. Společnost Schválíme.cz nepožaduje potvrzení o výši příjmu od zaměstnavatele ani výpis z registru dlužníků. Vyřízení půjčky je zdarma, neplatíte za něj žádný poplatek.

Může vás zajímat ...  Nízké půjčky od bankovních společností

Splácení půjčky

Splatnost půjčky je 7 – 45 dní. Záleží na vás, kterou variantu při žádosti zvolíte. V případě problému s termínem splatnosti si půjčku prodloužíte. Nemůžete mít však současně u této společnosti více půjček o další můžete žádat až ve chvíli, kdy máte předešlou půjčku splacenu. Než se rozhodnete pro podepsání smlouvy a čerpání prostředků, zvažte dobře své finanční možnosti, abyste byli schopni dodržet smluvní podmínky poskytovatele půjčky.