Potřebujete půjčku do 10 tisíc korun?

Máte aktuálně drobné finanční závazky? Potřebujete zaplatiti faktury, rodinný nákup či nějaké vybavení do domácnosti? Stačilo by vám pouze několik tisíc? Pak jsou pro vás jako stvořené půjčky do deseti tisíc jak od bank, tak i od nebankovních institucí. Nejjednodušší, nejrychlejší a nejsnadnější variantou jsou v této oblasti kreditní karty. Ty si totiž můžete sjednat dopředu a pak už jen čerpat peníze, kdykoliv potřebujete.

Kreditní karta od Cetelem

Jednou z často sjednávaných kreditních karet je i ta od společnosti Cetelem. I když jsou kreditní karty výsadou zejména bank, i u tohoto nebankovního subjektu získáte velice zajímavou nabídku. Minimální výše úvěrového rámce je u kreditní karty Cetelem stanovena právě na 10 000 korun, tedy tu částku, kterou aktuálně potřebujete. Bezúročné období činí pětapadesát dnů, což je srovnatelné například s kreditní kartou od České spořitelny nebo ČSOB.

Jaké jsou výhody kreditní karty od Cetelem?

Tato kreditka má ale ještě spoustu dalších výhod, které vám rozhodně žádná banka neposkytne. Jedná se například o možnost prvních třech výběrů z bankomatu zdarma, online bankovnictví, nejrůznější slevy u partnerů Cetelem, možnost změny PIN kódu zdarma a v neposlední řadě možnost platit kartou i v zahraničí. Ke kreditní kartě si můžete sjednat také pojištění proti neschopnosti splácet, což se zejména v těžkých životních situacích hodí nejvíce. Ke kreditní kartě můžete také získat každý měsíc odměnu až 800 korun, což je bezvadná nabídka.

Může vás zajímat ...  Kde mi půjčí 10000 Kč?

Jak si sjednat kreditní kartu Cetelem?

Pokud vás tato kreditní karta zaujala, můžete si ji jednoduše sjednat na internetových stránkách společnosti Cetelem. Nemusíte si k tomu zakládat ani měnit váš stávající bankovní účet, tudíž vás zařízení této karty nebude stát drahocenný čas ani peníze. Na internetu si již jednoduše vyberete, co všechno budete ke kreditní kartě chtít a potvrdíte. Tak jednoduché to je!