NetCredit – Rychlá půjčka na váš účet

Už možná do 15 minut, ale stoprocentně do zítřka, můžete mít na svém účtu peníze, které bolestně postrádáte. Můžete zaplatit účet za vodu, poslat dítě na lyžařský výcvik, koupit si nový počítač. Kdo vám je pošle a co pro to musíte udělat? Zasedněte k počítači a otevřete si internetové stránky společnosti NetCredit.

Podmínky získání půjčky

U NetCreditu si můžete vypůjčit peníze v případě, že jste již oslavili své dvacáté narozeniny, ale ještě vám nebylo pětašedesát. Za symbolický poplatek předem ve výši 1 haléře bude provedena registrace vašeho účtu a částka až 4 500, v případě opakované půjčky až 12 000 korun, může být ihned vaše. Poprvé vás navštíví obchodní zástupce společnosti, který vyhodnotí vaši žádost, příště již stačí požádat o půjčku formou sms zprávy, ve které bude uvedeno vaše osobní heslo. Podmínkou pro schválení vaší žádosti o půjčku je jen ověření skutečnosti, že nemáte nedoplatky na splacení úvěrů nebo závazků vůči jiným společnostem. Po uzavření smlouvy o úvěru vám bude schválená částka převeden na účet během jednoho pracovního dne. Půjčka je poskytována na časové období 1 – 30 dní, přičemž ji lze před uplynutím domluvené lhůty za poplatek telefonicky prodloužit.

Může vás zajímat ...  Půjčka 100000 bez registru

Příjemný bonus

Jsou na tom vaši přátelé podobně jako vy a i jim by se hodila půjčka na překonání tíživého období před výplatou? Zašlete-li jim ze svého profilu u společnosti NetCredit pozvánku a oni se do třiceti dnů po jejím obdržení rovněž za 1 haléř u společnosti zaregistrují a bude jim schválena půjčka, obdržíte od NetCreditu na svůj bankovní účet 200 korun za každou schválenou žádost.