Co musíte splňovat, abyste si mohli půjčit u Home Credit?

Home Credit je jedna z nejoblíbenějších nebankovních společností, která půjčuje částky od deseti až do sto padesáti tisíc korun. Jenže půjčit si u ní nemusí být pro každého úplně jednoduché. Home Credit, stejně jako jiné soukromé společnosti, má nastaveny určité podmínky, které prostě musíte splňovat. A jaké to jsou podmínky? To se dozvíte právě v tomto článku!

Jaké jsou základní podmínky půjčky od Home Credit?

Jako takový ten základ je stanovena podmínka zletilosti a stálého příjmu. Ne jednou se už totiž Home Creditu stala příhoda, kdy jejich klient nemohl půjčku vrátit z důvodů nedostatečných příjmů. To už se však nikdy nestane, jelikož každý musí svůj příjem nějak doložit. Ovšem ne klasicky, tedy potvrzením o příjmu, ale vypsáním výše příjmu v žádosti o úvěr. Pokud tedy máte pravidelný příjem, můžete si půjčit, i když jste třeba i v důchodu!

Další podmínkou je doložení dvou dokladů totožnosti. Těmi může být například občanský průkaz a řidičský průkaz. Pokud jste zaměstnanou osobou nebo osobou samostatně výdělečně činnou, připravte si i údaje o firmě.

Může vás zajímat ...  Půjčky Tachov

Co splňovat nemusíte?

U Home Creditu je spousta podmínek, které splňovat nemusíte a které po vás nebudou ani vyžadovány. Jednou z nich je například ručitel. Toho rozhodně pro získání půjčky nebudete potřebovat. Dále nebudete potřebovat žádné vstupní peníze, jelikož je vyřízení půjčky od Home Credit zcela zdarma. Nemusíte také dokládat žádný účel, k čemu penízky budete chtít použít. To se hodí zejména před Vánočními nákupy, kdy ještě přesně nevíte, co komu koupíte. V neposlední řadě si můžete, ale nemusíte sjednat navíc pojištění proti neschopnosti splácet, a to přímo u Home Credit. Pokud chcete mít jistotu růžové budoucnosti, můžete si jej sjednat. Víte-li však, že vám nic hrozného v následujících letech nehrozí, nemusíte se o něj vůbec zajímat.