Jaké produkty v osobních financích nabídne Reifeizen banka?

Na našem trhu jsou banky, které rozhodně patří mezi velké stabilní. A mezi jednu z takových se dnes řadí také Reifeizen banka. A to především proto, co může nabídnout svým klientům v oblasti osobních financí. Je totiž poměrně dobrým partnerem ať už chcete peníze investovat, nebo získat. Nabídne toho však mnohem více.

Základem je klasické bankovnictví

To nejdůležitější, co samozřejmě tato banka nabízí, to jsou služby přímo spojené s osobním bankovnictvím. Zde je hlavním produktem takzvané konto, které lze získat v celé řadě variant. Nejlepší je určitě varianta, nazývaná jako Komplet. Ta totiž nabídne hned dvě výhody, a to takové:

  • Možnost neomezených výběrů v tuzemsku i zahraničí
  • Neomezené elektronické platby v tuzemsku

Peníze lze také investovat

Není to jenom klasika v podobě standardních účtů. Pokud si chcete peníze vložit na účty mnohem efektivněji, nabízí Reifeizen banka možnosti investování. Nejjednodušší je samozřejmě klasické spoření, které není spojeno s žádným rizikem. Pokud ale chcete riskovat a tak mít možnost získat více, můžete zkusit třeba podílové fondy, stejně jako například zajištěné investice, nebo dnes stále oblíbenější investiční certifikáty. A co o těch říká samotná banka? Toto: „Dosáhli byste rádi zajímavého výnosu z vašich investic? Chcete mít zároveň jistotu, že o své peníze nepřijdete? Naše garantované investiční certifikáty jsou určeny právě vám.

Reifeizen banka pomůže, i když peníze potřebujete

A pomůže samozřejmě úvěrovými produkty, které tvoří také nezbytnou součást portfolia. Začneme-li opět na samotném základu, potom je jasné, že tím nejběžnějším úvěrovým produktem je půjčka na cokoliv. Jednoduché získání, nízký úrok, nebo i rychlé vyřízení. To je jenom zlomek výhod. Dalšími možnostmi v oblasti úvěrů jsou ale i služby spojené s refinancováním, stejně jako s vytvářením rezerv.

Víte, že … samotnou kategorií jsou úroky spojené s bydlením, kterým dominuje úvěr hlavní, a to hypotéka.

Sjednat lze také pojistku

Ačkoliv to přímo nespadá do segmentu bankovních služeb, musíme říci, že Reifeizen banka nabídne klientům také možnosti pojištění. Mezi nejzajímavější je určitě to životní, které přináší možnosti, jak výhodně spořit. Mezi druhou variantu patří pojištění majetku, kdy lze ochránit vaši nemovitost, ale i domácnost. Nechybí ale ani to, kdy pojistíte sebe proti úrazu, využijete pojistku cestovní, nebo pojistíte svůj vůz. A to jednoduše online.

Může vás zajímat ...  Jaká úskalí může přinést půjčka 10000 Kč?

Nejenom díky této široké škále nabízených služeb, ale samozřejmě také díky stabilitě a velikosti je dnes Reifeizen banka rozhodně dobrou volbou, se kterou žádný klient neudělá chybu. A to ve chvíli, kdy hledá zajímavou nabídku služeb, dobré podmínky, ale i velmi dobrý přístup. Ostatně právě z toho vychází většina pozitivních referencí, které jsou tím největším lákadlem a důvodem, proč služby právě této banky se silným zahraničním zázemím využívat.