HFS – 10 000 ihned

Jestliže už jste oslavili své 18. narozeniny, jste občanem České republiky a vaše trvalé bydliště není na adrese obecního úřadu, máte možnost požádat o půjčku u společnosti HFS. Požádat můžete jednoduše online nebo telefonicky, kdy za vás vaši žádost vyplní sám operátor. V obou případech vás společnost do 30 minut od podání žádosti vyrozumí, zda byla schválena, a informuje vás o dalším postupu.

Jak vyřídit půjčku

Ve standardních případech se od žadatele o půjčku požaduje pouze předložení dvou dokladů totožnosti, např. občanského a řidičského průkazu, každá žádost je však posuzována individuálně a je možné, že si poskytovatel půjčky vyžádá ještě další dokumentaci. Půjčka je však vždy poskytována bez ručitele a bez nahlížení do registru dlužníků. Předložíte-li veškerou požadovanou dokumentaci, obdržíte hotovost do 48 hodin.

Parametry půjčky

Půjčka je poskytována ve výši 10 – 50 000 korun, její splatnost je vždy 52 týdnů a poskytovatel si počítá úrok 25% p.a. Splácí se týdně, první splátku je třeba uhradit 7 dní po podpisu smlouvy. Bez poplatku lze zbývající dlužnou částku kdykoliv doplatit.

Může vás zajímat ...  15000 Kč ihned

Výhody půjčky

Výhodou půjčky je, že peníze vyplácí společnost HFS žadatelům na ruku. Proces schválení také urychluje fakt, že není zapotřebí dokládat potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu atp., vše se nahrazuje pouze vydržitelovým čestným prohlášením o jeho příjmech a závazcích. Půjčka je zcela bez poplatků s jasně stanovenou úrokovou sazbou, nehradí se poplatky za zpracování žádosti, za její vyřízení ani za případné předčasné splacení půjčky.