Grand půjčky od 10 000 korun

Nechcete dokládat své příjmy nebo se obáváte negativního záznamu v registru dlužníků, který je na překážku tomu, abyste získali půjčku? Pokud máte ve vlastnictví nemovitost vhodnou k zástavě, můžete všemu odpomoci žádostí o půjčku u Brio Czech.

Podmínky půjčky

Mimo zletilosti a způsobilosti k právním úkonům je pro získání Grand půjčky od společnosti Brio Czech nutná pouze zástava nemovitosti, jejíž vlastnictví doložíte listem vlastnictví. Vaše příjmy, záznamy v registru a další náležitosti, nejsou podstatné. Půjčku lze získat až do výše 70% hodnoty zastavované nemovitosti, proto potřebujete-li půjčku řádově pouze v desetitisících korun, nemělo by se jednat o žádný problém. Zastavovaná nemovitost přitom nemusí být přímo ve vašem vlastnictví, použít lze i nemovitost třetí osoby – samozřejmě s jejím souhlasem.

Jak žádat

Grand půjčka je všestranně flexibilní, požádat o ni lze mnoha způsoby. Jednoduše online, telefonicky, poštou nebo přímo na pobočce společnosti. Půjčit si můžete částku od 10 000 korun až po 200 000 000 Kč, vše je závislé jen na hodnotě zastavované nemovitosti. Tato může být navíc již v zástavě, kterou je možno pomocí Grand půjčky vyplatit a získat i další finanční prostředky navíc, pokud celková výše půjčky nepřekročí 70% hodnoty zastavované nemovitosti.

Může vás zajímat ...  Půjčky Vsetín

Převody peněz

Vyřízení Grand půjčky je velice rychlé, peníze můžete mít při expresním jednání na svém účtu již za dva dny. Splácení si lze domluvit individuálně co do délky i výše splátek. Přitom nemusíte nikam jezdit a sami zařizovat, vše za vás udělá obchodní zástupce společnosti, který je vám navíc schopen nabídnout a zajistit i kompletní právní servis v případě, že jste se dostali kvůli financím do prekérní situace.