Až 20 000 bez potíží

Ostravská nebankovní společnost Day to Day se specializuje na poskytování půjček klientům, kteří nemají díky své poskvrněné finanční historii možnost obrátit se na banku či jiného poskytovatele. Její podmínky jsou však nastaveny tak, aby diskvalifikovaly nezodpovědné klienty, kteří by mohli mít v budoucnosti problémy se splácením.

Podmínky získání půjčky

K získání půjčky od Day to Day nepotřebujete ručitele ani zástavu. Musí vám však být minimálně 18 let, musíte být občanem ČR s trvalým bydlištěm na území republiky, přičemž adresa vašeho bydliště se nesmí shodovat s adresou obecního úřadu, a navíc musíte prokázat, že se na ní fakticky zdržujete, a to již nejméně po dobu 6 měsíců. Půjčky od Day to Day jsou určeny pouze zájemcům se stálým příjmem, proto musíte doložit potvrzení svého zaměstnavatele o výši svého příjmu, která musí činit minimálně 12 000 korun měsíčně, a trvání pracovního poměru na dobu neurčitou. Zároveň, přestože jste v minulosti mohli mít finanční problémy, nyní na vaše jméno nesmí být vedena exekuce a součet vašich stávajících splátek nesmí převyšovat třetinu vašeho čistého měsíčního příjmu.

Může vás zajímat ...  Jak si chytře půjčit a nespadnout do dluhové pasti?

Základní parametry půjčky

Jste schopni všem podmínkám dostát? V tom případě máte možnost získat půjčku ve výši 10 – 20 000 korun, kterou budete moci splácet po dobu 12 – 24 měsíců v pravidelných měsíčních splátkách. Peníze vyplácí poskytovatel v hotovosti okamžitě po podpisu smlouvy, v případě zájmu lze hotovost obdržet i formou bezhotovostního převodu na bankovní účet. Půjčka je samozřejmě poskytována bez jakýchkoliv vstupních poplatků a lze ji také bez sankcí kdykoli předčasně splatit.