5 důvodů, proč si vzít půjčku pouze do 10 000

Nevíte, kolik si máte půjčit? Musíte zaplatit to i támhleto a celkově to činí jen několik tisíc? Dáme vám pět důvodů, proč si půjčit zrovna 10 000!

  1. Deset tisíc se rychle splácí

Jako první důvodem je určitě rychlost splacení. Deset tisíc si totiž nepůjčujete na několik let, ale pouze na pár dní, maximálně měsíců. Například u společnosti Ferratum máte takovou půjčku splacenou do pětačtyřiceti dnů.

  1. Finanční rezerva

I když faktury a nutné výdaje činí jen pouhých několik tisíc, je dobré mít v záloze jistou rezervu a deset tisíc k tomuto účelu perfektně poslouží. Většina finančních domů totiž poskytuje deset tisíc bez nutnosti udání důvodů, na co je budete potřebovat, takže pak penízky můžete využít prakticky na vše, co vás jen napadne.

  1. Peníze máte rychle k dispozici

Jelikož se nejedná o žádné velké milióny, budete mít půjčené penízky rychle na účtu nebo v ruce. Nebudete tak muset čekat dlouhé dny a propásnout tak tu správnou chvíli ke splacení nejdůležitějších účtů. Například společnost Click Credit poskytuje půjčky i prostřednictvím terminálů Sazky, které se v dnešní době nachází prakticky na každém rohu.

  1. Prakticky žádné úroky a poplatky

U většiny poskytovatelů finančních půjček se také setkáte s tím, že k takto nízkým půjčkám nepřipočítávají žádné závratné sumy v podobě poplatků nebo úroků. Když si tedy půjčíte deset tisíc, maximálně vrátíte o jeden až dva tisíce navíc. Pokud si půjčíte peníze například od společnosti zaplo.cz a do týdne je vrátíte, budete doplácet pouhých 980 korun.

  1. Půjčku si můžete sjednat i po telefonu

A jako posledním, ale rozhodně ne méněcenným důvodem, proč si půjčit zrovna deset tisíc korun, je fakt, že si takovou půjčku můžete již ve většině případů sjednat po telefonu. Nemusíte tudíž řešit žádné návštěvy poboček, pracovní hodiny ani fronty. Jednoduše pošlete SMS a peníze máte za chvíli k dispozici.

Může vás zajímat ...  HFS – 10 000 ihned